Sprawdź także

coworking warszawa mokotów

Witamy w COPOINT

Serdecznie zapraszamy do willowego, zielonego zakątka zaledwie 200 m od stacji Metra Służew! Nasze biuro coworkingowe zajmuje cały 160 m budynek, a od świata zewnętrznego odgrodzone jest pięknym ogrodem.

Pamiętaj, nasze biuro to nie tylko praca - to przede wszystkim inspirujący ludzie, ciekawe wydarzenia i spotkania oraz niepowtarzalna, domowa atmosfera!

czytaj więcej o nas
wirtualne biuro warszawa mokotów

Wirtualny adres w COPOINT

Usługa wirtualny adres stanowi doskonałą alternatywę dla konieczności rejestracji firmy we własnym domu bądź ponoszenia kosztów wynajmu drogiego biura.

sprawdź cennik
sale spotkań warszawa mokotów

Sala spotkań w COPOINT

Sprawdź naszą wygodną, kameralną salę spotkań/szkoleniową o wyjątkowym wystroju i charakterze. Serwis kawowy w cenie sali!

czytaj więcej

Współpraca

Nawiązaliśmy współpracę z profesjonalistami w swoich dziedzinach - firmami, które zapewnią wsparcie i pomoc dla Twojego biznesu we wszystkich jego stadiach rozwoju zapewniając obsługę na najwyższym poziomie.

LEX CARE – opieka prawna na abonament oferuje swoim klientom abonamenty prawnicze – obsługę prawną i doradztwo w bieżących sprawach świadczone przez profesjonalnych prawników. Oferta LexCare kierowana jest zarówno do przedsiębiorców, jak i do osób fizycznych. Rozwiązania oferowane przez LexCare stanowią alternatywę wobec dotychczas znanych form udzielania porad prawnych oraz ubezpieczeń prawniczych.

RABAT 10% dla Użytkowników COPOINT.

Strona www: www.lexcare.pl

OPEN PROFIT – biuro rachunkowe oferuje nowoczesne usługi księgowe o najwyższym standardzie. Naszą domeną jest nie tylko księgowość, ale również pomoc w sprawnym i efektywnym funkcjonowaniu Twojego biznesu. Certyfikowany i świetnie przeszkolony księgowy, całodobowy dostęp do informacji przez Internet czy stałe przypominanie o rozliczeniach z ZUS i Urzędem Skarbowym to tylko niektóre z gwarantowanych przez nas usług najwyższej jakości.

RABAT 5% dla Użytkowników COPOINT

Strona www: www.openprofit.pl

Studio Kreatywnej Współpracy - Coworking Kraków. Nasz partner w programie Cowork&Travel.

Strona www: www.studioprzylea.pl

Biuro coworkingowe w Łodzi.

Strona www: www.coworkinglodz.blogspot.com