Sprawdź także

coworking warszawa mokotów

Witamy w COPOINT

Serdecznie zapraszamy do willowego, zielonego zakątka zaledwie 200 m od stacji Metra Służew! Nasze biuro coworkingowe zajmuje cały 160 m budynek, a od świata zewnętrznego odgrodzone jest pięknym ogrodem.

Pamiętaj, nasze biuro to nie tylko praca - to przede wszystkim inspirujący ludzie, ciekawe wydarzenia i spotkania oraz niepowtarzalna, domowa atmosfera!

czytaj więcej o nas
wirtualne biuro warszawa mokotów

Wirtualny adres w COPOINT

Usługa wirtualny adres stanowi doskonałą alternatywę dla konieczności rejestracji firmy we własnym domu bądź ponoszenia kosztów wynajmu drogiego biura.

sprawdź cennik
sale spotkań warszawa mokotów

Sala spotkań w COPOINT

Sprawdź naszą wygodną, kameralną salę spotkań/szkoleniową o wyjątkowym wystroju i charakterze. Serwis kawowy w cenie sali!

czytaj więcej

Nasi użytkownicy

Poznaj członków społeczności COPOINT - dołącz do nas już dziś!

LANGUAGED powstało w oparciu o długoletnie doświadczenie w nauczaniu, tłumaczeniach oraz obsłudze klienta.

Prowadzimy kursy językowe dla wszystkich rodzajów firm, instytucji oraz organizacji, które potrzebują stwarzać swoim ludziom wysoce efektywne i motywujące okazje do rozwoju ich umiejętności językowych. Chcemy budować silną pozycję rynkową naszych słuchaczy w zakresie posługiwania się językami obcymi oraz wspierać rozwój naszych partnerów poprzez rozwijanie ich umiejętności językowych. Atrakcyjne warunki współpracy dla klientów COPOINT!

Open HR - kompleksowa obsługa w zakresie outsourcingu kadr i płac.

OpenHR o Copoint: "Po długich poszukiwaniach biura trafienie na Copoint to był strzał w "10". Idealne miejsce do pracy: cisza, spokój, fajna atmosfera, świetna lokalizacja... no i ten ogród za oknem... Copoint to miejsce gdzie po prostu chce się pracować."

Strona www: www.openhr.pl

Spryciarze.pl - mieliśmy przyjemność gościć w jednym z naszych biur warszawski oddział portalu Spryciarze.pl - pierwszego w polskim internecie wielotematycznego poradnika wideo, pokazującego jak poradzić sobie z codziennymi problemami.

Spryciarze.pl o Copoint: "W biurze Copoint.pl od samego początku czuliśmy się jak we własnym domu. Znakomita lokalizacja, cisza, spokój i troskliwi, ale nie natarczywi właściciele. To wszystko sprawiło, że pobyt w tym miejscu uznajemy za bardzo udany i polecamy je wszystkim marzącym o coworkingu z prawdziwego zdarzenia. Tu naprawdę chce się wracać!"

Strona www: www.spryciarze.pl

KeaOffice – tłumaczenia przysięgłe i nauka języka włoskiego

Przygotowujemy tłumaczenia dokumentów w różnych kombinacjach językowych. Służymy również pomocą w zakresie tłumaczeń ustnych podczas spotkań biznesowych, szkoleń czy wydarzeń osobistych (np. śluby). Stopniowo rozbudowujemy naszą ofertę, by zapewnić klientom jak najszerszy zakres usług na wysokim poziomie i pomoc w możliwie największej ilości spraw.

KeaOffice o Copoint: "Szukaliśmy po caaałym Mokotowie, a doskonałe rozwiązanie było tak blisko! Spokojnie i cicho, przyjaźnie i przyjemnie. Miło odejść od biurka pod koniec dnia w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku i załatwienia wszystkich zamierzonych spraw."

Strona www: www.keaoffice.pl

OPRON | Internet Software House - specjalizujemy się w tworzeniu kompleksowych rozwiązań interaktywnych online dla biznesu. Oferta OPRON obejmuje tworzenie dedykowanych aplikacji inra/internetowych, systemów e-commerce oraz stron www. Zapewniamy także wsparcie biznesu poprzez pełen pakiet usług uzupełniających oraz doradczych. Ponadto dysponujemy autorskimi produktami online, jesteśmy także partnerem firmy InsERT w zakresie dystrybucji gotowego oprogramowania dla sektora MŚP.

Strona www: www.opron.pl

RATEA - misją Ośrodka Szkolenia Pierwszej Pomocy jest zwiększenie świadomości na temat pierwszej pomocy i zdolności działania w każdych warunkach. Realizujemy to poprzez prowadzenie szkoleń z zakresu pierwszej pomocy medycznej, sprzedaż apteczek i akcesoriów ratowniczych i prowadzenie grupy ratowniczej, która organizuje pokazy i zabezpieczenia imprez.

RABAT 5% dla Użytkowników COPOINT

Strona www: www.pierwszapomoc.warszawa.pl

NTERNET PLANET - skuteczny e-marketing: kompleksowa promocja stron internetowych: reklama w Google, pozycjonowanie, web usability, remarketing, reklama kontekstowa, programy afiliacyjne. Szkolenia z marketingu w internecie.

Dla Użytkowników COPOINT bezpłatne konsultacje w zakresie marketingu online.

Internet Planet o COPOINT: "Najbardziej lubię letnie dni kiedy można pracować w ogródku na hamaku - to jest to! Dodatkowo brak problemów z parkingiem, co w Warszawie na pewno jest wyjątkiem. Polecam :)."

Strona www: www.internet-planet.pl

PLENERIUM.PL - oferuje szkolenia z zakresu komputerowej edycji zdjęć (Adobe Photoshop, Adobe Lightroom) i różne warsztaty fotograficzne - od ABC obsługi lustrzanki, przez makrofotografię, strobing czy solarigrafię.

Plenerium.pl o COPOINT: "Korzystamy w Copoint z sal szkoleniowych i z sal spotkań. Cenimy sobie kameralność i atmosferę tego miejsca, a także możliwość dopasowania oferty do naszych aktualnych potrzeb."

Strona www: www.plenerium.pl

KURSNASERIAL.PL - pierwsze w Polsce warsztatowe kursy scenariopisarstwa telewizyjnego - przyglądamy się serialom, analizujemy je i uczymy się, jak tworzyć swoje oraz jak być członkiem sprawnie funkcjonującego zespołu scenariuszowego. Warsztaty prowadzi Agnieszka Kruk - doświadczona scenarzystka, współautorka blisko 1100 wyemitowanych odcinków seriali.

KURSNASERIAL.PL o Copoint: "Copoint urzęduje sobie w małym domku, który ma wszystkie zalety i żadnej z wad warszawskiego Mokotowa. Cisza, spokój, świetny dojazd, łatwe parkowanie poza strefą parkomatów. Mili i bardzo pomocni właściciele. No i ten taras z ogródkiem... bezcenny!"

Strona www: www.kursnaserial.pl

Jest tylko jeden sposób na dobre życie: bądź szczęśliwa TERAZ! W Instytucie Przemiany zawsze znajdziesz inspirację, motywację, impuls do tego, żeby polubić siebie, wzmocnić wiarę w swoje możliwości, i zrobić naprawdę duży krok w kierunku swoich marzeń. Skorzystaj z jednego z naszych projektów: przełomowy 21-dniowy program wzmacniania pewności siebie dla kobiet "Codziennie Pewna Siebie", szkolenie z wystąpień publicznych "Prezentacja wolna od stresu", program rozwoju kompetencji zawodowych kobiet "Sukces na Start", interdyscyplinarne studium przedsiębiorczości dla kobiet "Szkoła Liderek".

Instytut Przemiany o COPOINT: "Zdecydowałam się na cykliczne prowadzenie warsztatu Codziennie Pewna Siebie właśnie w Copoint ze względu na domową atmosferę miejsca połączoną z profesjonalną obsługą. Świetna sala dla 12 osób, wygodne krzesła, ogród za oknem. Do tego dobra lokalizacja – tuż obok metra Służew. Wszystko to sprawia, że to miejsce idealne na kameralny warsztat."

Strona www: www.instytutprzemiany.pl

Lady Business Club to prestiżowy i unikatowy klub dla wyjątkowych kobiet biznesu – właścicielek firm. Kobiet odważnych, charyzmatycznych, ceniących jakość i oryginalność. Kobiet, które wiedzą, do czego zmierzają, pragną dalszego rozwoju. Chętnie dzielą się swoją biznesową wiedzą z innymi. Partnerek w biznesie, które wiedzą i rozumieją czym jest prawdziwy networking. Ich obecność na spotkaniach nie jest przypadkowa. Lady Business Club to miejsce gdzie właścicielki firm mogą zdobyć cenną wiedzę i umiejętności z zakresu promowania i rozwoju firmy, a przede wszystkim budowania osobistej marki.

Strona www: www.ladybusinessclub.com

Wydawnictwo 12 Posterunek powstało z potrzeby serca. A także z konieczności. Aby książki Richarda Castle’a trafiły wreszcie do rąk polskich czytelników. Po prostu. Tylko tyle i aż tyle.

Strona www: www.12posterunek.pl