Sprawdź także

coworking warszawa mokotów

Witamy w COPOINT

Serdecznie zapraszamy do willowego, zielonego zakątka zaledwie 200 m od stacji Metra Służew! Nasze biuro coworkingowe zajmuje cały 160 m budynek, a od świata zewnętrznego odgrodzone jest pięknym ogrodem.

Pamiętaj, nasze biuro to nie tylko praca - to przede wszystkim inspirujący ludzie, ciekawe wydarzenia i spotkania oraz niepowtarzalna, domowa atmosfera!

czytaj więcej o nas
wirtualne biuro warszawa mokotów

Wirtualny adres w COPOINT

Usługa wirtualny adres stanowi doskonałą alternatywę dla konieczności rejestracji firmy we własnym domu bądź ponoszenia kosztów wynajmu drogiego biura.

sprawdź cennik
sale spotkań warszawa mokotów

Sala spotkań w COPOINT

Sprawdź naszą wygodną, kameralną salę spotkań/szkoleniową o wyjątkowym wystroju i charakterze. Serwis kawowy w cenie sali!

czytaj więcej

Sala spotkań

Sala spotkań w COPOINT to wygodna, kameralna sala o wyjątkowym wystroju i charakterze. Doskonała jako miejsce spotkań z Klientami oraz jako miejsce na szkolenia, warsztaty i rekrutacje. Sala jest w pełni przygotowana do prowadzenia spotkań i przyjmowania gości. Przeznaczona na spotkania/szkolenia maksymalnie dla 8 osób. W jej stałym wyposażeniu znajduje się flipchart oraz opcjonalnie projektor multimedialny (dodatkowo płatny).

Sprawdź wolne terminy na wynajem sali spotkań - kalendarz.
Poznaj zasady rezerwacji

 

COPOINT SPOTKANIA
1 godzina 40 PLN
Planujesz dłuższe spotkanie? Skorzystaj z rabatów:
4 godziny 140 PLN
8 godzin 250 PLN
Bez konieczności rejestracji. Bez umów i kaucji! Płatność na podstawie faktury.

Zapewniamy w cenie:

Dodatkowo:

Wszystkie podane ceny są cenami netto.